CyberPower UT1500EG Backup UPS Systems
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 397.00 mm |
| Brutokaal | 9.70 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 202.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 271.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.02 m |
| Netokaal | 9.10 kg |
| Paber/Papp | 500.00 g |
| Palette Qty | 80 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 100.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.60 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: cyberpower ut1500eg backup ups systems, ut1500eg, cyberpower, ups

